Brak terminuBZP
Budowa budynku magazynowego w Olsztynie przy ul. Zielonej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 758 900,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 758 900,00 PLN
Najdroższa oferta2 515 819,66 PLN
Taniej od najdroższej756 919,66 PLN30% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+43%
1 758 900,00 PLN
najtańsza · wybrana2 515 819,66 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 515 819,66 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olsztyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409352
Data publikacji27.08.2026 08:59
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
71000000-8Architektura i inżynieria
71220000-6Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45213220-1Roboty budowlane w zakresie magazynów
45223110-0Instalowanie konstrukcji metalowych
45223210-1Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45262210-6Fundamentowanie
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312310-3Ochrona odgromowa
45331000-6Roboty budowlane
45331210-1Instalowanie wentylacji
45316100-6Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-660347d3-af6a-4ba9-8cd4-ac3feac36ca3