Brak terminuBZP
Budowa kompleksu sportowego "Orlik 2025" i sprawnościowego placu zabaw w Małowicach
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Ćwik" s.c. T. Ćwik, J. Ćwik, K. Ćwik-PopadiukWińsko
Wartość umowy2 355 204,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 355 204,00 PLN
Najdroższa oferta3 382 500,00 PLN
Taniej od najdroższej1 027 296,00 PLN30% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+44%
2 355 204,00 PLN
najtańsza · wybrana3 382 500,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana3 382 500,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wińsko). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409372
Data publikacji27.08.2026 09:05
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
71220000-6Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45342000-6Wznoszenie ogrodzeń
45212220-4Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45112720-8Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45223800-4Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45316100-6Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45112723-9Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45236210-5Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
45236000-0Wyrównywanie terenu
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-af652817-f2f4-47b1-8955-301aec79a71d