Brak terminuBZP
Budowa wewnętrznej instalacji gazowej dla budynku hali sportowej wraz ze zmianą sposobu ogrzewania hali sportowej ul Młyńska w Krotoszynie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy361 288,31 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta361 288,31 PLN
Najdroższa oferta361 288,31 PLN
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaCENTRUM SPORTU I REKREACJI WODNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KROTOSZYNIE
MiastoKrotoszyn
WojewództwoWielkopolskie
NIP6211820016
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Krotoszyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45232140-5 — Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409375
Data publikacji27.08.2026 09:06
Kody CPV
45232140-5Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych
45232410-9Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45331110-0Instalowanie kotłów
45333000-0Roboty instalacyjne gazowe
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-812d69cf-96a3-4660-b999-b9c45899b67c