Brak terminuBZP
Remont drogi gminnej ul. Myśliwskiej w Dzięgielowie 0+000 – 0+070
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy53 013,92 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta53 013,92 PLN
Najdroższa oferta92 815,50 PLN
Taniej od najdroższej39 801,58 PLN43% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+75%
53 013,92 PLN
najtańsza · wybrana92 815,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana92 815,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Goleszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409394
Data publikacji27.08.2026 09:11
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-05de2936-41be-4535-bb0d-df8bc64961af