Brak terminuBZP
Sukcesywne usługi druku na potrzeby Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie z podziałem na dwie części
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy84 345,00 PLN
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta15 200,00 PLN
Najdroższa oferta69 145,00 PLN
Taniej od najdroższej53 945,00 PLN78% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+355%
15 200,00 PLN
najtańsza69 145,00 PLN
najdroższa
najtańsza69 145,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79823000-9 — Usługi drukowania i dostawy
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409520
Data publikacji27.08.2026 09:47
Kody CPV
79823000-9Usługi drukowania i dostawy
79822000-2Usługi składu
79810000-5Usługi drukowania
79822500-7Usługi projektów graficznych
79820000-8Usługi związane z drukowaniem
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5688512a-16a9-494e-a82a-95214a0a83a4