Brak terminuBZP
PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ NR 2037Z - ODCINEK ULICY CIESZYŃSKIEJ W ZŁOCIEŃCU
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 537 500,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 537 500,00 PLN
Najdroższa oferta2 500 062,24 PLN
Taniej od najdroższej962 562,24 PLN39% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+63%
1 537 500,00 PLN
najtańsza · wybrana2 500 062,24 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 500 062,24 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W DRAWSKU POMORSKIM
MiastoDrawsko Pomorskie
WojewództwoZachodniopomorskie
NIP2530038017
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Drawsko Pomorskie). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409329
Data publikacji27.08.2026 08:54
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d716c706-1bd6-4f0e-8561-1a8c0a766bc0