Brak terminuBZP
ZP/23/2026 Dostawa gum i tworzyw sztucznych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy678 784,60 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 734,30 PLN
Najdroższa oferta135 300,00 PLN
Taniej od najdroższej133 565,70 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+7701%
1 734,30 PLN
najtańsza135 300,00 PLN
najdroższa
najtańsza135 300,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 07.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Nazwa21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
MiastoŚwidwin
WojewództwoZachodniopomorskie
NIP6721759451
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Świdwin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)19500000-1 — Guma i tworzywa sztuczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409923
Data publikacji27.08.2026 11:32
Kody CPV
19500000-1Guma i tworzywa sztuczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania21.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-42a5dcbb-ee48-44ba-8541-aa8d9aa165b0