Brak terminuBZP
DOSTAWY ODZIEŻY MEDYCZNEJ NIESTERYLNEJ
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy6 885,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta6 885,00 PLN
Najdroższa oferta11 259,00 PLN
Taniej od najdroższej4 374,00 PLN39% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+64%
6 885,00 PLN
najtańsza · wybrana11 259,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana11 259,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33199000-1 — Odzież medyczna
Numer ogłoszenia2026/BZP 00410674
Data publikacji27.08.2026 14:09
Kody CPV
33199000-1Odzież medyczna
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu19.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5061c3b7-4df8-4100-ad94-ce47b6ee1398