Brak terminuBZP
Zakup i dostawa produktu leczniczego Tucatinibum 150mg x 84 tabletki w ramach realizacji Programu Lekowego B.9 Leczenia raka piersi - 1 pakiet asortymentowy
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy222 133,02 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta222 133,02 PLN
Najdroższa oferta222 238,08 PLN
Taniej od najdroższej105,06 PLN0% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+0%
222 133,02 PLN
najtańsza · wybrana222 238,08 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana222 238,08 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Poznań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33600000-6 — Produkty farmaceutyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00410571
Data publikacji27.08.2026 13:51
Kody CPV
33600000-6Produkty farmaceutyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8b08fde7-f795-42a8-b35b-45cb4d13a0e4