AktywnyTED UEWadium

Sukcesywne dostawy leku refundowanego w ramach Programu Lekowego pn. LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 233 222,77 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert05.10.2026Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~1,5 niska34% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaWojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
MiastoKielce
WojewództwoŚwiętokrzyskie
NIP9591291292

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kielce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)33600000 — Medycyna i laboratorium
Numer ogłoszenia605662-2026
Data publikacji02.09.2026

Kody CPV

33600000Medycyna i laboratorium

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leku refundowanego — immunoglobuliny normalnej (Immunoglobulinum humanum normale) w ramach Programu Lekowego do leczenia chorób neurologicznych. Produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu zgodnie z Prawem farmaceutycznym. Cena musi być ustalona zgodnie z aktualnym Obwieszczeniem Ministra Zdrowia dotyczącym limitów finansowania refundowanych leków.

Kluczowe wymagania

  • Produkt leczniczy dopuszczony do obrotu na zasadach art. 3 lub 4 ust. 1-2 ustawy Prawo far…
  • Cena jednostkowa nie przekraczająca limitu finansowania z Obwieszczenia Ministra Zdrowia
  • Dostawy zgodnie z załącznikiem nr 2 SWZ zawierającym ilości i asortyment
  • Umowa sukcesywna na warunkach określonych w załączeniu nr 3 SWZ

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Medycyna i laboratorium

W kategorii Medycyna i laboratorium rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 1,5 oferty (konkurencja niska); 34% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 233 222,77 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 83 579,18 PLN do 501 603,84 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 233 222,77 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~1,5 (niska konkurencja)

Na podstawie 69 418 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy leku refundowanego w ramach Programu Lekowego pn. LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Program lekowy: LECZENIE IMMUNOGLOBULINAMI CHORÓB NEUROLOGICZNYCH, B.67 - Pakiet nr 1 - Immunoglobulinum humanum normale.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo - cenowy.

Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera załącznik nr załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach umowy sukcesywnej.

Przez produkty lecznicze, stanowiące przedmiot zamówienia należy rozumieć produkty lecznicze w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne Zaoferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu na zasadach określonych w art. 3 albo art. 4 ust. 1 i 2 albo art. 4a ustawy – Prawo farmaceutyczne.

Cena za wykonanie zamówienia musi być obliczona zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, w szczególności przepisami o podatku od towarów i usług, o rachunkowości, oraz z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych aktualnym na dzień składania ofert, a także zgodnie z warunkami określonymi w niniejszej specyfikacji.

Zamawiający zastrzega prawo odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust 1 pkt 5) tj. cena jednostkowa nie może przekroczyć ceny wysokości limitu finansowania z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych aktualnym na dzień składania ofert.

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL