Brak terminuBZP
Usługa ochrony całodobowej wraz z usługą portierską obiektów i mienia Instytutu Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. S. Kaliskiego w Warszawie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy352 677,60 PLN
Liczba złożonych ofert21Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta352 677,60 PLN
Najdroższa oferta416 338,27 PLN
Taniej od najdroższej63 660,67 PLN15% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+18%
352 677,60 PLN
najtańsza · wybrana416 338,27 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana416 338,27 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaInstytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. S. Kaliskiego
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250007193
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79710000-4 — Usługi ochroniarskie
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411130
Data publikacji27.08.2026 21:25
Kody CPV
79710000-4Usługi ochroniarskie
98341120-2Usługi portierskie
98341130-5Usługi stróżowania
98341140-8Usługi dozorowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-80fa7fcc-398b-401a-a717-af5dddbaafa8