Brak terminuBZP
Dostawa urządzenia medycznego do obrazowania, znak sprawy: AEZ/S-119/2026
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy38 340,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta38 340,00 PLN
Najdroższa oferta68 895,41 PLN
Taniej od najdroższej30 555,41 PLN44% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+80%
38 340,00 PLN
najtańsza · wybrana68 895,41 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana68 895,41 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 14.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33100000-1 — Urządzenia medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411301
Data publikacji28.08.2026 08:24
Kody CPV
33100000-1Urządzenia medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-bbe8fb9b-7aa7-48b6-a3dd-725c440b0417