Brak terminuBZP
Zakup sprzętu i wyposażenia ochrony Gminy Kąty Wrocławskie przed klęską żywiołową 3 zadania
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy6 050,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta6 050,00 PLN
Najdroższa oferta6 050,00 PLN
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaGmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
MiastoKąty Wrocławskie
WojewództwoDolnośląskie
NIP8961298766
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kąty Wrocławskie). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)42122130-0 — Pompy wodne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411319
Data publikacji28.08.2026 08:29
Kody CPV
42122130-0Pompy wodne
44212383-7Zapory
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-34d3f25b-78e4-4a5b-a0f6-704b6c746744