Brak terminuBZP
Wykonanie sieci wewnętrznej teletechnicznej dla ZSE
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy947 961,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta947 961,00 PLN
Najdroższa oferta947 961,00 PLN
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaCentrum Informatycznych Usług Wspólnych Olsztyna
MiastoOlsztyn
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP7393847026
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olsztyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)32412100-5 — Sieć telekomunikacyjna
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411549
Data publikacji28.08.2026 09:29
Kody CPV
32412100-5Sieć telekomunikacyjna
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e8ca7c06-b228-477b-8d07-b636265269bd