Brak terminuBZP
Remont ścieżki rowerowej Swobnica – Lubanowo – granica gminy
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 504 999,37 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 504 999,37 PLN
Najdroższa oferta3 116 841,62 PLN
Taniej od najdroższej611 842,25 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+24%
2 504 999,37 PLN
najtańsza · wybrana3 116 841,62 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana3 116 841,62 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Banie). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411571
Data publikacji28.08.2026 09:35
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45233162-2Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5bbc0a99-ac49-4bd7-b5d2-eb1d4a9b0989