Brak terminuBZP
Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Biecz w 2026 r.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy774 306,16 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta92 754,30 PLN
Najdroższa oferta558 173,26 PLN
Taniej od najdroższej465 418,96 PLN83% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+502%
92 754,30 PLN
najtańsza558 173,26 PLN
najdroższa
najtańsza558 173,26 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Biecz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411581
Data publikacji28.08.2026 09:37
Kody CPV
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
45233140-2Roboty drogowe
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-535ac363-06d3-4933-b574-a6ed2f91fe7e