Brak terminuBZP
Dostawa pomp infuzyjnych PCA i optyki ICG wraz z montażem i szkoleniem
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy16 200,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta16 200,00 PLN
Najdroższa oferta16 200,00 PLN
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaGinekologiczno - Położniczy Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
NIP7811621484
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Poznań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33194110-0 — Pompy infuzyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411585
Data publikacji28.08.2026 09:38
Kody CPV
33194110-0Pompy infuzyjne
33168000-5Medycyna i laboratorium
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4930d1df-2e4a-4f84-b775-ed4426fd3989