Brak terminuBZP
Remonty dróg w Gminie Żabia Wola: ul. Wierzbowa w miejscowości Huta Żabiowolska, ul. Objazdowa/Przejazdowa w miejscowości Siestrzeń i Władysławów, ul. Makowa w miejscowości Kaleń
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy595 664,40 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta595 664,40 PLN
Najdroższa oferta947 100,00 PLN
Taniej od najdroższej351 435,60 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+59%
595 664,40 PLN
najtańsza · wybrana947 100,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana947 100,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Żabia Wola). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411589
Data publikacji28.08.2026 09:39
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233141-9Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3e84d425-f764-4c75-9b51-09381d4e84c2