Brak terminuBZP
150/2026 Środek ochrony roślin WESTERN lub równoważny w ilości 180 litrów
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy17 490,60 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta17 490,60 PLN
Najdroższa oferta17 490,60 PLN
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaInstytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice
MiastoPawłowice
WojewództwoWielkopolskie
NIP6750002130
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Pawłowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)24450000-3 — Wyroby rolno-chemiczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411747
Data publikacji28.08.2026 10:12
Kody CPV
24450000-3Wyroby rolno-chemiczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-aad27839-d661-4159-bc87-0e9184cc1b7a