Brak terminuBZP
Dostawy mleka i przetworów mlecznych ujęte w 2 zadaniach
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy298 284,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta140 847,00 PLN
Najdroższa oferta158 283,00 PLN
Taniej od najdroższej17 436,00 PLN11% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+12%
140 847,00 PLN
najtańsza158 283,00 PLN
najdroższa
najtańsza158 283,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego
MiastoLimanowa
WojewództwoMałopolskie
NIP7371741935
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Limanowa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)15500000-3 — Produkty mleczarskie
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411458
Data publikacji28.08.2026 09:07
Kody CPV
15500000-3Produkty mleczarskie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a6938bbc-45f6-411c-9bf4-58899117d47c