Brak terminuBZP
Dowożenie uczniów do szkół na terenie Gminy Dorohusk
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy76 440,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta76 440,00 PLN
Najdroższa oferta121 371,60 PLN
Taniej od najdroższej44 931,60 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+59%
76 440,00 PLN
najtańsza · wybrana121 371,60 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana121 371,60 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Dorohusk-Osada). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60112000-6 — Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411777
Data publikacji28.08.2026 10:20
Kody CPV
60112000-6Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c502df4e-76f6-42fe-a703-72cc1ffbb9fd