Brak terminuBZP
Budowa placu zabaw przy Zespole Żłobków Miejskich w Rudzie Śląskiej - Żłobek Miejski przy ul. 1 Maja 286
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy199 076,73 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta199 076,73 PLN
Najdroższa oferta687 980,00 PLN
Taniej od najdroższej488 903,27 PLN71% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+246%
199 076,73 PLN
najtańsza · wybrana687 980,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana687 980,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ruda Śląska). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411784
Data publikacji28.08.2026 10:24
Kody CPV
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112720-8Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45340000-2Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c7d79d9c-129c-41e2-afeb-0e60a74149b9