Brak terminuBZP
Wprowadzenie strefy „tempo 30” na drogach gminnych na osiedlu Gołąbki.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy378 387,11 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta378 387,11 PLN
Najdroższa oferta474 000,43 PLN
Taniej od najdroższej95 613,32 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+25%
378 387,11 PLN
najtańsza · wybrana474 000,43 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana474 000,43 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)50230000-6 — Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411619
Data publikacji28.08.2026 09:45
Kody CPV
50230000-6Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu
45233221-4Malowanie nawierzchi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-727e112e-f88e-4f05-b812-c427f8fa0c7c