Brak terminuBZP
Zakup i dostarczenie ochronników słuchu 3M PELTOR , kabur do pistoletu Glock 17Safariland model 6390RDS z ALS, kasków ochronnych z osłoną twarzy i kolimatorów z płytką do Glock 17 gen 5 MOS/
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy60 183,90 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta13 136,40 PLN
Najdroższa oferta47 047,50 PLN
Taniej od najdroższej33 911,10 PLN72% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+258%
13 136,40 PLN
najtańsza47 047,50 PLN
najdroższa
najtańsza47 047,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)35121000-8 — Urządzenia ochronne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411626
Data publikacji28.08.2026 09:47
Kody CPV
35121000-8Urządzenia ochronne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoZamawiający publiczny — inny
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-cbc5206d-c759-413e-97d9-df402375a393