Brak terminuBZP
Likwidacja garbu na odcinku 360m rów A2/7 w Brzeszczach” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy247 999,99 PLN
Liczba złożonych ofert13Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta247 999,99 PLN
Najdroższa oferta6 150 000,00 PLN
Taniej od najdroższej5 902 000,01 PLN96% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2380%
247 999,99 PLN
najtańsza · wybrana6 150 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana6 150 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bytom). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45243000-2 — Roboty w zakresie ochrony przybrzeżnej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411634
Data publikacji28.08.2026 09:47
Kody CPV
45243000-2Roboty w zakresie ochrony przybrzeżnej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-22b40240-6eff-4906-b756-8d590d1981b1