Brak terminuBZP
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie miejsc. Ciemięrzowice dz. nr 21/16,151, 153, 77/68 w km 0+000 – 0+500
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy155 879,99 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta149 183,50 PLN
Najdroższa oferta318 033,72 PLN
Taniej od najdroższej168 850,22 PLN53% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+113%
149 183,50 PLN
najtańsza318 033,72 PLN
najdroższa
najtańsza318 033,72 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Orły). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233142-6 — Roboty w zakresie naprawy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411636
Data publikacji28.08.2026 09:48
Kody CPV
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-eed70b58-4b8b-460d-ba77-aa4283cab716