Brak terminuBZP
DOSTAWA ARTYKUŁÓW ADMINISTRACYJNO – BIUROWYCH, KALENDARZY NA 2027 R. ORAZ PAPIERU DO DRUKAREK, KSEROKOPIAREK I FAKSÓW
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy330 030,15 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta5 002,41 PLN
Najdroższa oferta208 311,94 PLN
Taniej od najdroższej203 309,53 PLN98% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+4064%
5 002,41 PLN
najtańsza208 311,94 PLN
najdroższa
najtańsza208 311,94 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zgierz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)30190000-7 — Różny sprzęt i artykuły biurowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411762
Data publikacji28.08.2026 10:16
Kody CPV
30190000-7Różny sprzęt i artykuły biurowe
30197630-1Papier do drukowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-96cb3ef4-f71d-4459-8ccb-f64ee4a12539