Brak terminuBZP
Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem w ramach realizacji projektu "Poprawa jakości kształcenia zawodowego na terenie Powiatu Człuchowskiego"
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcauniewaznienie
Wartość umowy117 096,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta117 096,00 PLN
Najdroższa oferta209 906,88 PLN
Taniej od najdroższej92 810,88 PLN44% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+79%
117 096,00 PLN
najtańsza · wybrana209 906,88 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana209 906,88 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPowiatowy Ośrodek Edukacji Kultury Sportu i Turystyki
MiastoCzłuchów
WojewództwoPomorskie
NIP8431464352
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Człuchów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)30200000-1 — Urządzenia komputerowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411697
Data publikacji28.08.2026 09:58
Kody CPV
30200000-1Urządzenia komputerowe
30231300-0Monitory ekranowe
30213300-8Komputer biurkowy
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-066c4014-9970-43b5-8e2d-b7e964b50717