Brak terminuBZP
Remont kotłowni w budynku hotelowym w Gniewinie przy ul. Sportowej.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy442 112,12 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta442 112,12 PLN
Najdroższa oferta442 112,12 PLN
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaCENTRUM SPORTOWO-KONFERENCYJNE GNIEWINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoGniewino
WojewództwoPomorskie
NIP5882312157
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gniewino). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411690
Data publikacji28.08.2026 09:57
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45331110-0Instalowanie kotłów
50531100-7Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4f515cf7-ebb9-4e45-9c0f-34c80c38c0d5