Brak terminuBZP
Przebudowa , remont dróg i parkingów w Przemyślu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy3 986 020,62 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta98 572,20 PLN
Najdroższa oferta738 024,60 PLN
Taniej od najdroższej639 452,40 PLN87% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+649%
98 572,20 PLN
najtańsza738 024,60 PLN
najdroższa
najtańsza738 024,60 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 29.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaGmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu
MiastoPrzemyśl
WojewództwoPodkarpackie
NIP7952076801
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Przemyśl). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411804
Data publikacji28.08.2026 10:29
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d3d9eb67-484a-4ca1-9b35-03684bb646de