Brak terminuBZP
Przebudowa drogi gminnej nr 110505W w miejscowości Ducka Wola, Etap I” na odcinku 1900mb oraz 270mb
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy4 387 433,82 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 193 716,91 PLN
Najdroższa oferta3 312 136,81 PLN
Taniej od najdroższej1 118 419,90 PLN34% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+51%
2 193 716,91 PLN
najtańsza3 312 136,81 PLN
najdroższa
najtańsza3 312 136,81 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Stromiec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411808
Data publikacji28.08.2026 10:30
Kody CPV
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
45230000-8Roboty budowlane
45233000-9Roboty budowlane
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a7bfec06-9ae5-455f-8f13-f4f100e00aa7