Brak terminuBZP
Dostawa mebli dla Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologiczne w Szczecinie wraz z montażem.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy42 570,30 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta42 570,30 PLN
Najdroższa oferta80 688,00 PLN
Taniej od najdroższej38 117,70 PLN47% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+90%
42 570,30 PLN
najtańsza · wybrana80 688,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana80 688,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
MiastoSzczecin
WojewództwoZachodniopomorskie
NIP8522545056
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Szczecin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39130000-2 — Meble biurowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411823
Data publikacji28.08.2026 10:34
Kody CPV
39130000-2Meble biurowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b067db10-2ec5-45ea-aaa3-9a6d5cb61a7b