Brak terminuBZP
Dostawa części, akcesoriów i chemii samochodowej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy121 212,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta800,00 PLN
Najdroższa oferta71 206,48 PLN
Taniej od najdroższej70 406,48 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+8801%
800,00 PLN
najtańsza71 206,48 PLN
najdroższa
najtańsza71 206,48 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 31.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Nazwa21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
MiastoŚwidwin
WojewództwoZachodniopomorskie
NIP6721759451
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Świdwin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34300000-0 — Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411490
Data publikacji28.08.2026 09:14
Kody CPV
34300000-0Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
24960000-1Różne produkty chemiczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
- Wynik postępowania04.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6de4d00e-c824-4228-a88e-a636090aa748