Brak terminuBZP
Dostawa neonów promocyjnych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy22 100,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta22 100,00 PLN
Najdroższa oferta86 068,02 PLN
Taniej od najdroższej63 968,02 PLN74% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+289%
22 100,00 PLN
najtańsza · wybrana86 068,02 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana86 068,02 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Biała Podlaska). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39294100-0 — Artykuły informacyjne i promocyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411511
Data publikacji28.08.2026 09:19
Kody CPV
39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
31519200-9Lampy neonowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-df45e071-f1c1-42da-b054-e722e60815f5