Brak terminuBZP
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla inwestycji drogowych na terenie gm. Suwałki w podziale na dwa zadania.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy128 580,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta128 850,00 PLN
Najdroższa oferta265 680,00 PLN
Taniej od najdroższej136 830,00 PLN52% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+106%
128 850,00 PLN
najtańsza265 680,00 PLN
najdroższa
najtańsza265 680,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Suwałki). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71000000-8 — Architektura i inżynieria
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411524
Data publikacji28.08.2026 09:23
Kody CPV
71000000-8Architektura i inżynieria
71220000-6Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b9a5677d-25df-410d-82d0-61804003f7b1