Brak terminuBZP
Zakup wyposażenia do łodzi np. Kotwice, boje, bosaki, koła ratunkowe, liny cumownicze itp.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy30 031,79 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 139,82 PLN
Najdroższa oferta25 958,00 PLN
Taniej od najdroższej24 818,18 PLN96% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2177%
1 139,82 PLN
najtańsza25 958,00 PLN
najdroższa
najtańsza25 958,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39290000-1 — Wyposażenie różne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411501
Data publikacji28.08.2026 09:18
Kody CPV
39290000-1Wyposażenie różne
34500000-2Statki i łodzie
35113000-9Sprzęt bezpieczeństwa
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-374c96c9-c4de-4999-b14e-15de342ece4a