Brak terminuBZP
Montaż wentylacji mechanicznej zintegrowanej z pompą ciepła w małej sali" oraz „Modernizacja central wentylacyjnych w Szkole Podstawowej w Józefosławiu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 010 494,20 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta323 539,20 PLN
Najdroższa oferta1 009 516,35 PLN
Taniej od najdroższej685 977,15 PLN68% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+212%
323 539,20 PLN
najtańsza1 009 516,35 PLN
najdroższa
najtańsza1 009 516,35 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Piaseczno). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411502
Data publikacji28.08.2026 09:18
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321400-8Usługi konsultacyjne w zakresie wentylacji
45331210-1Instalowanie wentylacji
45331000-6Roboty budowlane
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45214210-5Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c7b0cd50-7fff-430e-a688-1463e2466f46