Brak terminuBZP
Wykonanie remontu lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem w Zielonej Górze przy ul. Zdrojowej 8B/7 i 8C/2
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy85 860,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta85 860,00 PLN
Najdroższa oferta85 860,00 PLN
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaAMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5262675121
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411958
Data publikacji28.08.2026 11:08
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu19.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f330a21a-8fb9-49b0-9b04-13c10514b49f