Brak terminuBZP
Rozbiórka budynku po byłej kotłowni przy ulicy Północnej 8 oraz zagospodarowanie terenu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy79 999,99 PLN
Liczba złożonych ofert9Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta79 999,99 PLN
Najdroższa oferta232 174,80 PLN
Taniej od najdroższej152 174,81 PLN66% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+190%
79 999,99 PLN
najtańsza · wybrana232 174,80 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana232 174,80 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Działdowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412532
Data publikacji28.08.2026 13:14
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu19.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-807201d2-e48d-4bf7-82a7-4648df55c7b9