Brak terminuBZP
Adaptacja do zmian klimatu poprzez modernizację i rozwój zielono-niebieskiej infrastruktury Ośrodka Wypoczynkowego „Jawornik” w Jaworze” w formule „zaprojektuj i wybuduj
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy18 907 877,48 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta18 907 877,48 PLN
Najdroższa oferta29 753 700,00 PLN
Taniej od najdroższej10 845 822,52 PLN36% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+57%
18 907 877,48 PLN
najtańsza · wybrana29 753 700,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana29 753 700,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Jawor). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412540
Data publikacji28.08.2026 13:15
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
71220000-6Usługi projektowania architektonicznego
71250000-5Architektura i inżynieria
71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6Architektura i inżynieria
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45113000-2Roboty na placu budowy
45112500-0Usuwanie gleby
45111230-9Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45442000-7Nakładanie powierzchni kryjących
45242000-5Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych
31527400-0Oświetlenie podwodne
45231000-5Roboty budowlane
45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332400-7Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332200-5Roboty instalacyjne hydrauliczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5c27003a-0d87-4489-90dc-c2f216eed2bc