Brak terminuBZP
Modernizacja przychodni wraz z instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi wewnątrz budynków przy ul. Radzymińskiej 16 i ul. Storczykowej 5 będących w zasobach Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy442 484,18 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta442 484,18 PLN
Najdroższa oferta550 474,11 PLN
Taniej od najdroższej107 989,93 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+24%
442 484,18 PLN
najtańsza · wybrana550 474,11 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana550 474,11 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Białystok). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412545
Data publikacji28.08.2026 13:16
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a31492a5-d62f-499d-87fb-6a67c2b1b407