Brak terminuBZP
Opracowanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz projektów zmian w/w decyzji na terenie Gminy Konopnica ...
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy405 900,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta405,90 PLN
Najdroższa oferta405,90 PLN
Data zawarcia umowy: 14.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Motycz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71200000-0 — Usługi architektoniczne i podobne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412562
Data publikacji28.08.2026 13:19
Kody CPV
71200000-0Usługi architektoniczne i podobne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-dca88ed7-d212-41be-b4bb-3dd6a2ee9f15