Brak terminuBZP
Dostawa oznak stopni wojskowych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy282 721,66 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta32 773,35 PLN
Najdroższa oferta181 526,48 PLN
Taniej od najdroższej148 753,13 PLN82% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+454%
32 773,35 PLN
najtańsza181 526,48 PLN
najdroższa
najtańsza181 526,48 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 14.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)35811300-5 — Mundury wojskowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412572
Data publikacji28.08.2026 13:22
Kody CPV
35811300-5Mundury wojskowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c488a48a-a473-4590-bfd3-63762faa344a