Brak terminuBZP
Modernizacja ul. Pogodnej wraz z modernizacją chodnika w ulicy - wykonanie jezdni z kostki brukowej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy308 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta308 000,00 PLN
Najdroższa oferta386 000,00 PLN
Taniej od najdroższej78 000,00 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+25%
308 000,00 PLN
najtańsza · wybrana386 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana386 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zielonka). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45111000-8 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412566
Data publikacji28.08.2026 13:20
Kody CPV
45111000-8Roboty budowlane
45233300-2Roboty budowlane
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
45233100-0Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-df9e7399-0bf4-42ad-b2c9-a8ed07886ef5