Brak terminuBZP
Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Zawodowych Nr1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie w roku szkolnym 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy282 633,43 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta4 620,00 PLN
Najdroższa oferta83 745,17 PLN
Taniej od najdroższej79 125,17 PLN94% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1713%
4 620,00 PLN
najtańsza83 745,17 PLN
najdroższa
najtańsza83 745,17 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 IM. 2 WARSZAWSKIEJ BRYGADY SAPERÓW I II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO
MiastoWłodawa
WojewództwoLubelskie
NIP5651197733
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Włodawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)15800000-6 — Różne produkty spożywcze
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412577
Data publikacji28.08.2026 13:23
Kody CPV
15800000-6Różne produkty spożywcze
15500000-3Produkty mleczarskie
15100000-9Żywność i napoje
03142500-3Jaja
15300000-1Żywność i napoje
03212100-1Ziemniaki
15200000-0Ryby przetworzone i konserwowane
15810000-9Żywność i napoje
15894300-4Dania gotowe
15331170-9Warzywa mrożone
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-707003f0-ead1-4e22-bf57-930a854a9286