Brak terminuBZP
Wymiana listew dociskowych dylatacji modułowych na obiektach mostowych zlokalizowanych w Oddziale w Białymstoku na terenie Rejonów Augustów i Suwałki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy532 576,49 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta410 820,00 PLN
Najdroższa oferta532 576,49 PLN
Taniej od najdroższej121 756,49 PLN23% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+30%
410 820,00 PLN
najtańsza532 576,49 PLN
najdroższa
najtańsza532 576,49 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaGENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU
MiastoBiałystok
WojewództwoPodlaskie
NIP5422752914
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Białystok). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45221111-3 — Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412580
Data publikacji28.08.2026 13:23
Kody CPV
45221111-3Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45221119-9Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
71322500-6Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9b465930-d6f4-4166-a2d4-52637d6578bf