Brak terminuBZP
Usługi restauracyjne oraz organizacja żywienia dla potrzeb dzieci i młodzieży uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 33 im. Tradycji Herbu Wrocławia we Wrocławiu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 752 680,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 680 440,00 PLN
Najdroższa oferta1 752 680,00 PLN
Taniej od najdroższej72 240,00 PLN4% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+4%
1 680 440,00 PLN
najtańsza1 752 680,00 PLN
najdroższa
najtańsza1 752 680,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wrocław). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55523100-3 — Usługi w zakresie posiłków szkolnych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412848
Data publikacji28.08.2026 14:20
Kody CPV
55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-21c49ae9-8750-4126-8bc9-20fb81e2e010