Brak terminuBZP
Wywóz odpadów komunalnych z placówek SP ZOZ w Kraśniku przy ul. Chopina 13, Niepodległości 25
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy569 940,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta569 940,00 PLN
Najdroższa oferta569 940,00 PLN
Data zawarcia umowy: 10.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KRAŚNIKU
MiastoKraśnik
WojewództwoLubelskie
NIP7151590090
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kraśnik). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90511000-2 — Usługi wywozu odpadów
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412752
Data publikacji28.08.2026 13:58
Kody CPV
90511000-2Usługi wywozu odpadów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8095dd26-6791-4afe-8395-7b0412316368