Brak terminuBZP
Bieżące utrzymanie szaletów stałych.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy651 900,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta651 900,00 PLN
Najdroższa oferta1 100 138,34 PLN
Taniej od najdroższej448 238,34 PLN41% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+69%
651 900,00 PLN
najtańsza · wybrana1 100 138,34 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 100 138,34 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90600000-3 — Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412833
Data publikacji28.08.2026 14:15
Kody CPV
90600000-3Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
90900000-6Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
45215500-2Toalety publiczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f6dbcdc3-c42b-4daa-95b2-2e844b4c0bad