Brak terminuBZP
Zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie portalu internetowego "Polska Biblioteka Muzyczna" wraz z panelem administracyjnym, integracją z systemem DocuWare DMS oraz zapewnieniem utrzymania
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy446 660,02 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta221 400,00 PLN
Najdroższa oferta487 900,41 PLN
Taniej od najdroższej266 500,41 PLN55% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+120%
221 400,00 PLN
najtańsza487 900,41 PLN
najdroższa
najtańsza487 900,41 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kraków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)72212000-4 — Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412586
Data publikacji28.08.2026 13:24
Kody CPV
72212000-4Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego
72413000-8Usługi w zakresie projektowania stron WWW
72000000-5Informatyka
72262000-9Usługi rozbudowy oprogramowania
72267000-4Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b7fd319b-caab-4ad9-8f86-7a432c6507c6